Nové bývanie v centre

Predstavujeme Vám projekt novej obytnej zóny, ktorý ponúka v centre Spišskej Novej Vsi komfortné bývanie s praktickou dispozíciou priestranných nízkoenergetických bytov. Ideálne miesto s jedinečnou polohou pre Vašu rodinu priamo v centre diania, v ktorého tesnej blízkosti sú športové ihriská, letné kúpalisko, nákupné centrá, oddychový park so zoologickou záhradou a amfiteátrom, cyklistický chodník a okolie rieky Hornád, pri ktorej môžete tráviť čas s rodinou.

36 bytov
2-izbových 12 bytov
3-izbových 24 bytov

4- nadzemné podlažia
20- garáží
65 – parkovacích miest

2,9 m – svetelná výška
podkrovie bez šikmín
detské ihrisko

výťah pre 9 osôb
36 pivníc

HISTÓRIA

 

Od začiatku 6. storočia sa v nádhernej Hornádskej kotline začali usádzať Slovania, ktorí videli, aký krásny a bohatý kraj našli. V Spišskej Novej Vsi našli najstaršie pozostatky Slovanov v lokalite Pod Kudlovcom. Postupne si osadníci nachádzali miesta pre ďalšie osady s výhodnejšou polohou blízko vodných zdrojov. Jedným z nich bolo aj miesto budúcej Iglovie.

Historicky sa naše mesto skladalo z niekoľkých osád (Brusník, Stojan, Kozma, Swanis, Šág, Paris), ktoré sa neskôr spojili do jedného celku a vytvorili slovanskú osadu Iglov. Jeho centrum bolo na juh od dnešnej Reduty, na mieste, ktoré dnes ľudia poznajú ako bývalé kasárne. Práve tu vzniká nový obytný areál Iglovia!

Vyberte si byt

3. NP BYT č. 309

Ľutujeme, tento byt je už predaný

Užitkova plochá bytu bez balkónu 66,9 m²

3. NP BYT č. 309 - 3 izbový
Číslo Názov miestnosti Úžit. plocha / m²
01 Chodba 7,3
02 Obývacia hala s kuchyňou 29,2
03 Spálňa 12,6
04 Izba 12,4
05 Kúpelňa 3,8
06 WC 1,6
  Balkón 5,3
  Úžitková plocha bytu 66,9
  Úžitková plocha bytu s balkónom 72,2

MAPA LOKALITY